İNTERTEK KİMYA

Bizi biz yapan değerlerin ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Kalitemizdeki yükselişin ve müşteri anlayışımızdaki memnuniyetin karşılığını her sene üstüne koyarak yolumuzda durmadan ilerliyoruz.

Otomotiv Bakım, Ev Temizlik, Dezenfektan, Yat ve Marin sektöründeki firmaların klişeleşmiş üretim ve hizmet anlayışının çok üstündeyiz. Her türlü faktörü göz önünde bulundurarak analiz yapan profesyonel kadromuz, müşterilerimize her zaman sadece istediğini değil istediğinden fazlasını verme hedefinde olan inancımız, bizi biz yapan ve farklı kılan tarafımızdır.

Ev-Kozmetik Ürünleri

Evinizin temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Yat-Marin Ürünleri

Yat ve marin ortamı için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Otomotiv Bakım Ürünleri

Aracınızın temizliği için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

Boya Koruma Ürünleri

Aracınızın boyası için tüm alanlara uygun ürünlerimiz bulunur.

...
Hakkımızda

İntertek Kimya faaliyette bulunduğumuz araç bakım temizlik grubu ve endüstriyel temizlik grubu sektöründe Türkiye’de en fazla müşteriye ulaşırken...

...
Misyonumuz

Sektörde bulunma nedenimizdir farklı olmamız, tıpkı fiyatlarımızdaki uygunluk, kalitemizdeki üstünlük ve hizmetlerimizdeki özverili anlayışımız gibi.

TROX ile Aracınızın her yerindeyiz, Bazen mutfağınızdayız, yemek yediğiniz tabağınızda, oturduğunuz masanızda, dışarı baktığınız pencerelerinizde, elbiselerinizin üzerinde, banyonuzda ,yerlerinizde ve soluduğunuz havanın içindeyiz zaman zaman. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilikle aracınızda , evinizde, işyerinizde kısacası her yerde bizi görebilir ve bulabilirsiniz. Kalite ve Müşteri anlayışımızdaki kusursuzlukla Pazardaki payı ile durmadan büyüyen ve büyümeye devam eden TROX markalarımızla, Türkiye’ de ve Yurtdışında birçok seçkin yerde olmanın verdiği huzur mutluluk ve gurur içindeyiz. Araç bakım ve Temizlik nerede ise biz oradayız.